Mes suteikiame vertimo žodžiu & vertimo raštu paslaugas tūkstančiams kalbų visame pasaulyje.

translation translating translate hive agency business company interpreter interpretation services medial legal

Šiame pasaulyje žmonės kalba maždaug 6500 kalbomis. Galimybė laisvai keliauti & internetas suburbia, taip pat ir sumaišo visus žmones kartu. Vertimo žodžiu ir vertimo raštu poreikis niekada nebuvo toks svarbus, kaip dabar. Tai kodėl nepasinaudoti automatiniu vertimu internete? Paprastai pasakius, jie yra geri pažodiniam vertimui, bet nėra geri perteikiant tikslią reikšmę.

Netgi su pažangia AI programine įranga mes esame dar labai toli nuo tokios programinės įrangos, kuri išverstų taip pat gerai, kaip išverčia žmogus vertėjas. Pamėgink parašyti ir išversti “mañana, mañana” & Jums išvers “rytoj, rytoj” techniškai teisingai, bet tikroji reikšmė yra „vėliau“ – galbūt po kelių dienų, metų, bet tikriausiai ne rytoj.

Mes suteikiame vertėjus tokiais atvejais, kai jie reikalingi teismo bylos posėdyje, vizitams pas gydytoją ar susirinkimuose. Mes galime suteikti keliolika šimtų pačių populiariausių šiuo metu JK kalbų vertėjų & atlikti visą darbą organizuojant susitikimus su įvairiais asmenimis ar grupėmis.

Vertimo raštu ir Vertimo žodžiu paslaugos iš JK įsikūrusios ir apdovanojimus laimėjusios, draugiškos & profesionalios komandos.